LinkedIN Response Rate BOOST 

Created by 11X and Powered by MVAcademy

Obsah tréningu:

Kurz sa skladá z 4 okruhov a každý okruh sa dá absolvovať online cez webseminár alebo face to face školením. Jednotlivé okruhy sa dajú školiť samostatne, alebo naraz podľa Vašich preferencií.

Neoceniteľnou devízou tohto školenia je, okrem know-how, práve viac ako 30 stranový Hanbook. Hanbook obsahuje reálne vzory a ukážky poslaných projektov rôznych technológii (Java, C#, Python, SAP, Xamarin, etc.), reakcie developerov s popismi a komentármi odhaľujúcimi ako presne bolo možné odhaliť aká farebná osobnosť je pisateľ. Okrem toho Hanbook obsahuje celé Case Study (celé komunikácie) aj s ich analýzou. Na kompletných konverzáciách je ukázane ako sa vysporiadať s námietkami, získať telefónne číslo a CV aj v prípade ak kandidát váha alebo má zlú skúsenosť a to práve vďaka využitiu farebnej typológie.

Táto ukážka aplikovaných vedomostí v praxi slúži následne ako inšpirácia alebo poradca kedykoľvek budete potrebovať a zabezpečí Vám konkurenčnú výhodu na dynamickom trhu IT recruitmentu.

Okruh 1 - Farebná Typológia - Personal Brand - Transakčná Analýza v Komunikácii:

 • Čo je to farebná typológia
 • Predstavenie jednotlivých farieb a ich vlastností
 • Ako rozpoznať jednotlivé farby v komunikácií
 • Aké sú kľúčové hodnoty a key words pre jednotlivé farby
 • Ako efektívne komunikovať s jednotlivými farbami

Okruh 2 -Handbook Farebnej Typológie 1. časť : 

 • Ako správne napísať oslovenie k projektu/pozícii
 • Aké informácie má popis obsahovať
 • Ako rozpoznať farby na základe reakcií a ako s nimi správne komunikovať - ukážky na konkrétnych príkladoch skutočných odpovedí každej farby
 • Ako smerovať komunikáciu k získaniu tel. čísla a CV - príklady a ukážky z komunikácií
 • Ako spracovať a využiť námietky vo svoj prospech - ukážky z komunikácií
 • Ukážka ďalších zaujímavých a poučných konverzácií 

Okruh 3 -Handbook Farebnej Typológie 2. časť:

 • Ako smerovať komunikáciu k získaniu tel. čísla a CV - príklady a ukážky z komunikácií
 • Ako zvládnuť kandidáta, ktorý ma zlú skúsenosť s projektom, agentúrou, klientom
 • Ako spracovať a využiť námietky vo svoj prospech - ukážky z komunikácií jednotlivých typov ako (Vymýšlač, Poučovač, Arogant)
 • Ukážka ďalších zaujímavých a poučných konverzácií

Okruh 4 -Individuálny Test Farebnej Typológie a Konzultácie :

 • Test farebnej typológie

 • Individuálne koučovanie účastníkov zamerané na efektivitu práce a využitie svojej farby pre zvýšenie pracovnej efektivity

Tréning je určený pre:

Individuálnych Junior a senior IT recruiterov / sourcerov / team leadov
Celé organizačné recruiterské tímy

Forma:

Tréning realizujeme na mieru priamo pre Vašich zamestnancov a na základe analýzy potrieb zostavíme cvičenia a praktické ukážky, ktoré sú v súlade s cieľmi Vašej spoločnosti.

O svoje skúsenosti sa s Vami podelí Linda Lukačková

Ing. Linda Lukačková - je skúsená senior IT recruiterka využívajúca efektívne, jednoduché metódy a individuálny prístup k dosiahnutiu čo najlepších výsledkov.

Zároveň je certifikovaný coach a mentor farebnej typológie a jej praktického využitia v oblasti práce a biznisu.

Prešla spolu cez tisíc konverzácií s IT odborníkmi a z nich zostavila pestré ukážky ako prakticky využiť farebnú typológiu a dosiahnuť budovanie siete odborníkov, Personal Brandingu a docieliť obsadenie pozície požadovaným profilom.

Má bohaté skúsenosti so školením pre manažérov, obchodníkov ale aj z iných oblastí.

260 EUR bez DPH / 312 EUR s DPH

obsahuje 4x 2 hodinové praktické školenie a kvalitné materiály.

Zľavy: 10% zľava pre účastníkov z verejnej správy a akademickej obce. 8% zľava pre druhého účastníka z organizácie. Zľavy nie je možné zlučovať.

Referencie

”Lindina prepracovaná farebná typológia je tak návyková, že sa pristihnete pri tom, ako škatulkujete ľudí v bežnom živote do 4 farieb a ich kombinácií :) Nesmierne dôležitá pomôcka, ktorú som nevycucla ani z knihy "Reč tela" - spracovaná tak, aby to pochopil každý. Keďže pracujem ako IT recruiter spolu s Lindou, farebná typológia pri odpovediach kandidátov ma naučila presne, s kým mám dočinenia a ako mám reagovať. Tým pádom sa mi aj práca robí omnoho ľahšie. Určite si netreba nechať ujsť túto prezentáciu, Linda je skvelý rozprávač a pokiaľ rozpráva ona, všetci počúvajú :).“

Alexandra. H

IT Recruiter